Pořádáte často konference nebo různá setkání na profesní úrovni? Zúčastňuje se vašich setkání větší počet lidí, které nerozeznáte od ostatních? Ideálním způsobem, jak od sebe všechny účastníky vaší konference či setkání odlišit je použití jmenovek společně s lanyardy, které mohou přesně vystihovat důvod setkání či konference.

Lanyardy a šňůry s potiskem

V naší nabídce objevíte nejen klasické šňůry na krk, ale využít můžete také potisku. Potisk na lanyardu je zřetelný a je to skvělý způsob, jak ho využít k jakékoliv propagaci. I malá reklama se počítá a my vám ji zajistíme v nejvyšší možné kvalitě.

V naší nabídce objevíte několik typů polyesterových lanyardů, snažíme se vyhovět každé poptávce a mít v našich řadách pouze spokojené zákazníky.

Bez jmenovek se neobjedete

Jmenovky jsou základní výbavou každého pořadatele konference či setkání. Díky nim můžete jednotlivé hosty oslovit jejich jmény. Jmenovky mohou rozdělovat různé skupiny, které mají odlišné zaměření nebo je také můžete využít ke propagaci. Rozdáváním jmenovek zamezíte vstup na konferenci nebo setkání neoprávněným osobám.

Při prohlížení naší nabídky zjistíte, že jmenovky nabízíme ve více provedení. Záleží jen na vás pro kterou variantu se rozhodnete.

Příslušenství jinde nehledejte

Pokud vám chybí jen některé komponenty nebo předměty potřebné k úspěšné konferenci, jsme tu také pro vás s naší nabídkou.

S našimi produkty nebude vaše konference nebo setkání chaotické, což je základem úspěchu každé konané akce. Na úspěšné akce se lidé rádi vrací, proto nepodceňte ani sebemenší detail.

Jsme společností, která si zakládá na úspěchu našich klientů. Vaše povedená konference či setkání je úspěchem i pro nás. Pokud si nevíte rady s objednávkou neváhejte nás kontaktovat pomocí našeho poptávkového formuláře a společně jistě najdeme řešení.